تبلیغات
کتابخانه عمومی آیت ا.. حائری روستای کرفس - کارگاه آموزش خانواده

کتابخانه عمومی آیت ا.. حائری روستای کرفس

کارگاه آموزش خانواده


به گزارش روابط عمومی اداره‌کل کتابخانه‌های عمومی استان همدان، آمنه برجی؛ مسئول کتابخانه عمومی آیت الله حائری کرفس، عنوان کرد:  کتابخانه عمومی آیت الله حائری، اقدام به برگزاری کارگاه آموزش "تربیت فرزندان" با حضورحاج آقا محمدرضا محمدی؛ امام جمعه قروه درجزین، بانوان و مادران عضو کتابخانه کرد.
وی اظهار داشت: با توجه به اینکه مادران در تربیت فرزندان نقش بسزایی دارند و  تربیت صحیح اسلامی جایگاه ویژه‌ای در این بین دارد، کارگاه آموزش خانواده با این موضوع شد.
دراین جلسه آموزشی حاج آقا محمدی در ابتدا از کرامت‌ها و فضیلت‌های حضرت فاطمه زهرا(سلام الله علیها) و الگو قرار دادن این بانوی بزرگ در زندگی و تربیت فرزندان سخنانی ارائه نمود.
حاج آقا محمدی نقش مادران را در تربیت فرزندان قابل اهمیت دانست و اضافه کرد: فرزندان از والدین خود سرمشق می‌گیرند پس لازم است سعی کنیم سرمشق‌های خوبی برای فرزندانمان باشیم.
امام جمعه قروه درجزین، افزود: باید سعی کنیم محبت اهل بیت (علیهم السلام) را در دل فرزندانمان پر رنگ تر کنیم زیرا فرزندانی که از ما بر جای می‌مانند پس از مرگ هم بر اعمال ما تاثیر می‌گذارند چه بسا فرزند نیکوکار و درستکار بر اعمال نیک شما خواهد افزود و بلعکس.
حاج آقا محمدی در ادامه صحبت های خود اشاره ای بر کنترل والدین بر دنیای مجازی فرزندان کرد و بیان داشت «والدین باید بر رفتار فرزندان خود کنترل داشته باشند و در صورت ورود فرزندان به دنیای مجازی آنها را با فرصت‌ها و تهدیدات این دنیا آشنا نموده و کنترل داشته باشند.
در پایان حاج آقا محمدی سخنانی هم درباره عید نوروز به عنوان عید باستانی ایراد نمود و خاطرنشان کرد؛ دراین ایام به فکر دستگیری از نیازمندان نیز باشیم.


[ پنجشنبه 26 اسفند 1395 ] [ 12:32 ب.ظ ] [ آمنه برجی ] [ نظرات() ]

مجله اینترنتی دانستنی ها ، عکس عاشقانه جدید ، اس ام اس های عاشقانه