تبلیغات
کتابخانه عمومی آیت ا.. حائری روستای کرفس - برگزاری اولین جلسه شورای اداری سال 96

کتابخانه عمومی آیت ا.. حائری روستای کرفس

برگزاری اولین جلسه شورای اداری سال 96
 
 
 
به گزارش روابط عمومی اداره‌کل کتابخانه‌های عمومی استان همدان، علی اصغر توکلی‌تبار؛ رئیس اداره کتابخانه‌های عمومی شهرستان رزن، اظهار داشت: هفتمین جشنواره کتابخوانی رضوی امسال از بیست فروردین ماه تا یک تیرماه برگزار می‌گردد و امیدواریم با بهره‌گیری از تجربه برگزاری این جشنواره در سال گذشته که به طور موفقیت‌آمیزی برگزار شد، امسال نیز با شکوه هرچه بیشتر برگزار شود.
توکلی تبار سال 1395 را سال شکوفایی کتابخانه‌های عمومی شهرستان رزن دانست و گفت: درسال گذشته موفقیت‌های زیادی توسط کتابخانه‌های عمومی شهرستان رزن و همچنین کتابداران شهرستان رزن کسب گردید که نشان از همت والا و تلاش بسیار خوب همکاران دارد.
وی تصریح کرد: رتبه برتر جشنواره رضوی، کسب مقام‌های کشوری و استانی و کسب رتبه‌های خوب درحوزه فرهنگی نمونه‌ای از موفقیت‌های کتابخانه‌های عمومی شهرستان رزن در سال 1395 می باشد.
در ادامه جلسه، مسئول دبیرخانه جشنواره کتابخوانی رضوی شهرستان رزن با ارائه توضحاتی در خصوص این جشنواره گفت: جشنواره کتابخوانی رضوی از 20 فروردین کلید خورده و تا یک تیرماه ادامه خواهد داشت.
رضا فرخی با اشاره به امکان شرکت در مسابقه بصورت آنلاین و مکتوب گفت: کتابخانه‌ها یک کامپیوتر برای شرکت مراجعین در مسابقه کتابخوانی رضوی اختصاص دهند.
وی افزود: امتیاز خاصی برای نفراتی که بصورت آنلاین شرکت می کنند در نظر گرفته شده و لازم است اطلاع رسانی در این حوزه بصورت مطلوب انجام گیرد.
فرخی ضمن اشاره به برگزاری برنامه‌های جانبی این جشنواره گفت: کتابخانه‌ها کتاب‌های جشنواره را بصورت نمایشگاهی یا با تدبیر خاص در معرض دید قرار دهند و همچنین می‌توانند برای کتاب‌های جشنواره برنامه های جانبی همچون نقد کتاب، ننشست کتاب‌خوان، معرفی کتاب و... داشته باشند.


[ دوشنبه 4 اردیبهشت 1396 ] [ 10:09 ق.ظ ] [ آمنه برجی ] [ نظرات() ]

مجله اینترنتی دانستنی ها ، عکس عاشقانه جدید ، اس ام اس های عاشقانه