تبلیغات
کتابخانه عمومی آیت ا.. حائری روستای کرفس - خبر

کتابخانه عمومی آیت ا.. حائری روستای کرفس

خبر
 
 
به گزارش روابط عمومی اداره‌کل کتابخانه‌های عمومی استان همدان، دکتر عاطفه زارعی؛ مدیرکل کتابخانه‌های عمومی استان همدان، از عضویت رایگان جوانان در کتابخانه‌های عمومی همدان خبر داد و اظهار کرد: به مناسبت هفته جوان عضویت رایگان در کتابخانه‌ها را در برنامه داریم.
وی، با بیان اینکه طی مکاتبات انجام شده با نهاد کتابخانه‌های عمومی کشور مجوز ثبت نام رایگان برای جوانان دریافت شد، خاطرنشان کرد: 18 اردیبهشت‌ماه مصادف با روز ولادت با سعادت حضرت علی اکبر علیه السلام، ثبت نام جوانان در تمام کتابخانه‌های عمومی استان رایگان است.
دکتر زارعی، با اشاره به اهمیت ارائه خدمات رایگان به جوانان، گفت باید با فراهم کردن امکانات، زمینه رشد و  ارتقای جوانان را در جامعه فراهم کنیم.
مدیرکل کتابخانه‌های عمومی استان همدان، با تاکید به ارتقای سطح مطالعه در جامعه گفت: هفتمین جشنواره کتابخوانی رضوی نیز آغاز شده که امیدواریم مردم فرهنگ‌دوست همدان نیز به این امر توجه لازم را داشته باشند.
دکتر زارعی، با بیان اینکه این جشنواره در چند بخش مختلف از کودک تا بزرگسالان برگزار می‌شود، افزود مطالعه و کتابخوانی در توسعه و پیشرفت کشور بسیار حائز اهمیت است که امیدوارم به این موضوع توجه ویژه‌ای شود.
وی با اشاره به اینکه در هفتمین جشنواره کتابخوانی رضوی نیز کتاب‌های خوب و ارزشی معرفی شده که این امر در بالا رفتن سرانه مطالعه حائز اهمیت است، افزود: با خواندن این کتاب‌ها افراد به ویژه جوانان ارتباط خوبی را با زندگی اهل بیت(علیهما السلام) برقرار خواهند کرد.


[ چهارشنبه 13 اردیبهشت 1396 ] [ 09:30 ق.ظ ] [ آمنه برجی ] [ نظرات() ]

مجله اینترنتی دانستنی ها ، عکس عاشقانه جدید ، اس ام اس های عاشقانه