کتابخانه عمومی آیت ا.. حائری روستای کرفس

عضویت رایگان

به گزارش روابط عمومی اداره‌کل کتابخانه‌های عمومی استان همدان، دکتر عاطفه زارعی؛ مدیرکل کتابخانه‌های عمومی استان همدان، از عضویت رایگان در کتابخانه‌های عمومی استان همدان به مناسبت دهه کرامت خبر داد و اظهار کرد: پیرو هماهنگی به عمل آمده با معاونت توسعه کتابخوانی و کتابخانه‌های نهاد کتابخانه‌های عمومی کشور عضویت رایگان در کتابخانه‌های عمومی استان همدان صورت خواهد گرفت.
 
وی با اشاره به اینکه روز چهارشنبه یازدهم مردادماه عضویت در کتابخانه‌های عمومی استان همدان رایگان است، گفت:‌ هزینه عضویت رایگان است و تنها 5 هزار ریال هزینه صدور کارت از افراد دریافت می‌شود.
 
مدیرکل کتابخانه‌های عمومی استان همدان خاطرنشان کرد:‌ عضویت رایگان (کارت بهاء) نوعی عضویت در کتابخانه‌های عمومی است که تنها با اخذ هزینه صدور کارت انجام می‌شود.
 
وی با اشاره به اهمیت ترویج فرهنگ کتاب و کتابخوانی، با تاکید به آشنا کردن کودکان با فضای کتابخانه‌ها از سوی خانواده‌ها، امکان عضویت رایگان در کتابخانه‌ها را در این راستا بسیار حائز اهمیت دانست.
 
دکتر زارعی ضمن خواستار ایجاد فضایی برای گرایش نوجوانان و جوانان به مطالعه در جامعه، گفت: جامعه و خانواده نیاز به مطالعه را در نوجوانان و جوانان ایجاد کنند و خانواده در این زمینه نقش قابل توجهی دارد چراکه قسمتی از شکل‌گیری شخصیت رفتاری به خانواده برمی‌گردد.
 


[ یکشنبه 8 مرداد 1396 ] [ 12:03 ب.ظ ] [ آمنه برجی ] [ نظرات() ]

مجله اینترنتی دانستنی ها ، عکس عاشقانه جدید ، اس ام اس های عاشقانه