تبلیغات
کتابخانه عمومی آیت ا.. حائری روستای کرفس - اختتامیه جشنواره رضوی

کتابخانه عمومی آیت ا.. حائری روستای کرفس

اختتامیه جشنواره رضوی

به گزارش روابط عمومی اداره‌کل کتابخانه‌های عمومی استان همدان، آئین رسمی اختتامیه هفتمین جشنواره کتابخوانی رضوی در قالبی نو و گفتگو محور با حضور آیت‌الله غیاث الدین طه محمدی؛ نماینده معزز ولی فقیه در استان و امام جمعه همدان، دکتر مهردخت وزیرپور کشمیری؛ عضو هیئت ‌امنای کتابخانه‌های عمومی کشور و مشاور دبیرکل نهاد، محمدابراهیم الهی تبار؛ معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار همدان، دکتر عاطفه زارعی؛ مدیرکل کتابخانه‌های عمومی استان همدان، کتابداران، جامعه علمی فرهنگی استان و ... در تالار فجر همدان برگزار و از منتخبان استانی جشنواره و همچنین دستگاه‌ها و خیرین مشارکت‌کننده در این حرکت عظیم فرهنگی تقدیر به عمل آمد.
ابتدای این مراسم با تلاوت آیاتی از کلام‌الله مجید و پخش سرود ملی همراه بود که با دکلمه‌خوانی سید امید حسینی همدانی ادامه یافت؛ مجری برنامه از مدیرکل کتابخانه‌های عمومی استان همدان دعوت کرد تا ضمن خوش آمدگویی به میهمانان، سخنرانی داشته باشد و از دستاورد جشنواره کتابخوانی رضوی در استان همدان سخن بگوید.
 دکتر عاطفه زارعی یکی از اهداف نهاد کتابخانه‌های عمومی کشور را نهضت کتابخوانی دانست و خواستار ارتقای فرهنگ مطالعه مفید در استان شد.
وی با اشاره به سه برگزیده کشوری از استان همدان در هفتمین جشنواره کتابخوانی رضوی گفت: در هفتمین جشنواره کتابخوانی رضوی یک کودک و دو بزرگسال از استان همدان برگزیده کشوری شدند.
آئین اختتامیه هفتمین جشنواره کتابخوانی رضوی با پخش تیزر ادامه یافت تا نوبت به معرفی برگزیده کشوری پویش کتابخوان مجازی جشنواره رسید و سپس کلیپی از صابر خراسانی پخش شد.
سخنران بعدی معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار همدان بود که از فعالیت‌های مطلوب مدیرکل کتابخانه‌های استان در این مجموعه تقدیر کرد.
با پخش کلیپ یک دقیقه‌ای نوبت به تقدیر دوم یعنی تقدیر از برندگان دوم رسید و بلافاصله بعد از این مراسم سعید مردانی خواننده معروف استان 10 دقیقه برای مهمانان خوانندگی کرد.
سخنران سوم مراسم نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه همدان بود که بر لزوم ترویج فرهنگ کتاب و کتابخوانی در جامعه تأکید کرد.
بعد از این مراسم نوبت به تقدیر سوم رسید و پس از این مراسم، اجرای تواشیح و قرعه‌کشی بین مدعوینی توسط حامیان همراه اول و بیمه ایران صورت گرفت.
در این مراسم سه کتابخانه روستایی، 10 کتابخانه شهری، سه اداره کتابخانه‌های عمومی شهرستان، دو رسانه، دو حامی مالی، دو تن از مدیر عاملان انجمن خیرین، دو سازمان مردم نهاد و 12 دستگاه مشارکت کننده به عنوان منتخبین برتر هفتمین جشنواره کتابخوانی رضوی تقدیر شدند.
لازم به ذکر است شرکت رنگ نیپون، بیمه ایران، همراه اول و مبل آنتیک اسپانسر مالی این دوره از جشنواره کتابخوانی رضوی استان همدان بودند.


[ پنجشنبه 19 مرداد 1396 ] [ 07:07 ق.ظ ] [ آمنه برجی ] [ نظرات() ]

مجله اینترنتی دانستنی ها ، عکس عاشقانه جدید ، اس ام اس های عاشقانه