تبلیغات
کتابخانه عمومی آیت ا.. حائری روستای کرفس - اهداء پانزده میلیون ریال بن خرید کتاب به کتابخانه عمومی آیت الله حائری کرفس

کتابخانه عمومی آیت ا.. حائری روستای کرفس

اهداء پانزده میلیون ریال بن خرید کتاب به کتابخانه عمومی آیت الله حائری کرفس


 به گزارش روابط عمومی اداره‌کل کتابخانه‌های عمومی استان همدان، آمنه برجی؛ مسئول کتابخانه عمومی آیت الله حائری کرفس، اظهار داشت: حسن لطفی؛ نماینده مردم شهرستان رزن در مجلس شورای اسلامی طی بازدید از کتابخانه عمومی آیت الله حائری کرفس، مبلغ پانزده میلیون ریال بن خرید کتاب به این کتابخانه اهداء نمود.
لطفی در حاشیه این مراسم کتابخوانی را امری ضروری و مهم برشمرد و افزود: کتابخانه‌های روستایی به عنوان یک پایگاه فرهنگی نقش بسزایی در اطلاع رسانی و ترویج کتاب و کتابخوانی دارند.
 
وی با اشاره به تاثیر مطالعه و کتابخوانی در فرهنگ یک روستا، خاطرنشان کرد منابع اطلاعاتی کتابخانه باید جوابگوی نیاز مردم آن روستا و حومه باشد.
نماینده مردم شهرستان رزن در مجلس شورای اسلامی با اشاره به اهمیت ترویج و غنی‌سازی منابع کتابخانه، گفت: باید نوجوانان و جوانان را با فرهنگ کتابخوانی بخصوص خواندن کتاب‌های مفید عجین کرد چراکه مطالب در روحیات و افکار آنها اثر خواهد گذاشت.
وی با تاکید به اهمیت خانواده‌ها در آشنا کردن کودکان و نوجوانان با فضای کتابخوانی، افزود ارتقای فرهنگ مطالعه در کاهش آسیب‌های اجتماعی مؤثر است و باید به این امر توجه را داشت.
لطفی با اشاره به اهمیت فراهم کردن زمینه رشد و ارتقای آگاهی جامعه، بیان کرد: ارتقای سرانه مطالعه یکی از نشانه‌های رشد و پیشرفت یک جامعه است.


[ پنجشنبه 2 شهریور 1396 ] [ 08:05 ق.ظ ] [ آمنه برجی ] [ نظرات() ]

مجله اینترنتی دانستنی ها ، عکس عاشقانه جدید ، اس ام اس های عاشقانه