تبلیغات
کتابخانه عمومی آیت ا.. حائری روستای کرفس - مدیران موفق کشور از کودکی با کتاب انس داشتند

کتابخانه عمومی آیت ا.. حائری روستای کرفس

مدیران موفق کشور از کودکی با کتاب انس داشتند

به گزارش روابط عمومی اداره‌کل کتابخانه‌های عمومی استان همدان، رضا قیاسی؛ معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع انسانی استاندار همدان در آیین بزرگداشت بیست و پنجمین دوره کتاب، کتابخوانی و کتابدار استان همدان با بیان اینکه «وقتی خداوند معجزه خاتم پیامبر(ص) را کتاب قرار می‌دهد، جایگاه کتاب را تثبیت می‌کند»، اظهار کرد: اهمیت کتاب و کتابخوانی بر کسی پوشیده نیست و باید از کودکی فرزندان را با کتابخوانی آشنا کرد.
قیاسی، با تاکید به اینکه «در مدارس بچه‌ها کتاب خواندن را تمرین کنند چرا که امروز بسیاری از افراد که در کودکی با کتاب انس داشتند از مدیران موفق کشور هستند»، گفت: همدان استانی فرهنگی و دینی است و نقش استان همدان در دفاع از حرم آل‌الله که به نوعی دفاع از تمامیت ارضی کشور است، بسیار بارز بود.
وی با اشاره به اینکه «در مبارزه با داعش مدیریت و مشاوره ایران بسیار حائز اهمیت است»، گفت: به خاطر ماهیت فرهنگی استان همدان بود که نقش فرزندان این خطه در مبارزه با داعش که زاییده استکبار است، بارز شد.
معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع انسانی استاندار همدان افزود: باید بیش از پیش این نقش و شرایط را در همدان تقویت کنیم.


[ یکشنبه 5 آذر 1396 ] [ 12:35 ب.ظ ] [ آمنه برجی ] [ نظرات() ]

مجله اینترنتی دانستنی ها ، عکس عاشقانه جدید ، اس ام اس های عاشقانه