تبلیغات
کتابخانه عمومی آیت ا.. حائری روستای کرفس - جلسه مشترک انجمن کتابخانه‌های عمومی و کمیته نهضت مطالعه مفید

کتابخانه عمومی آیت ا.. حائری روستای کرفس

جلسه مشترک انجمن کتابخانه‌های عمومی و کمیته نهضت مطالعه مفید

 به گزارش روابط عمومی اداره‌کل کتابخانه‌های عمومی استان همدان، جلسه انجمن کتابخانه‌های عمومی شهرستان رزن با حضور اکثریت اعضاء در سالن جلسات فرمانداری این شهرستان برگزار گردید.
دکتر عاطفه زارعی؛ مدیرکل کتابخانه‌های عمومی استان همدان ضمن تقدیر از همکاری‌های سازنده  فرمانداری، بخشداری و سایر ادارات شهرستان گفت: ایجاد هم‌افزایی و همکاری بین ادارات و مسئولین شهرستان موجب شده تا اداره کتابخانه‌های عمومی شهرستان رزن در بیشتر شاخص‌های مورد ارزیابی از میانگین استانی بالاتر قرار گیرد.
وی اظهار داشت: در بیست و پنجمین دوره کتاب، کتابخوانی و کتابدار، کتابخانه‌های عمومی و کتابداران از سوی نهاد کتابخانه های عمومی مورد ارزیابی قرار گرفت و کتابخانه‌ها و مسئولین برتر معرفی و تقدیر شدند که یک مسئول نمونه کشوری و دو کتابخانه نمونه برتر از شهرستان رزن در این جمع حضور داشتند.
در ادامه، فتحعلی حسینی؛ فرماندار شهرستان رزن ضمن تاکید بر افتتاح کتابخانه‌ها در روستاهای بالای 1500 نفر جمعیت در شهرستان رزن گفت: از موفقیت‌های کسب شده توسط اداره کتابخانه‌های عمومی شهرستان رزن تجلیل می‌کنیم و امید است این موفقیت‌ها ادامه دار باشد.
وی رتبه‌های کسب شده کشوری و استانی را نشان از وجود ظرفیت و استعداد در سطح شهرستان دانست و ادامه داد: امیدواریم در دهه فجر امسال با اقدامات، پیگیری‌ها و تلاش‌های انجام شده شاهد بهره‌برداری و ارائه خدمات کتابخانه عمومی شهدای گمنام باشیم.
در ادامه جلسه علی اصغر توکلی تبار؛ رئیس اداره کتابخانه‌های عمومی شهرستان رزن ضمن اشاره به مصوبات جلسه قبل گفت: مکان‌یابی و افتتاح کتابخانه روستایی در روستای بالای هزار و پانصد نفر در حال پیگیری می‌باشد.
توکلی‌تبار، ضمن ارائه گزارشی از فعالیت‌های کتابخانه‌های عمومی در بیست و پنجمین دوره کتاب، کتابخوانی و کتابدار 1396 گفت: در سال گذشته، یک مسئول کتابخانه و یک کتابدار و یک کتابخانه از رزن در بین برگزیدگان کشوری بود و امسال نیز یک مسئول و دو کتابخانه در بین برگزیدگان کشوری وجود داشت.
وی، افزود: همچنین تقدیر از کتابخانه عمومی شاهنجرین در سطح استان و اداره کتابخانه های عمومی در برگزاری کلاس‌های اوقات فراغت نشان از حرکت رو به جلو این اداره دارد.


[ شنبه 9 دی 1396 ] [ 02:58 ب.ظ ] [ آمنه برجی ] [ نظرات() ]

مجله اینترنتی دانستنی ها ، عکس عاشقانه جدید ، اس ام اس های عاشقانه