تبلیغات
کتابخانه عمومی آیت ا.. حائری روستای کرفس - خبر

کتابخانه عمومی آیت ا.. حائری روستای کرفس

خبر


به گزارش روابط عمومی اداره‌کل کتابخانه‌های عمومی استان همدان، آمنه برجی؛ مسئول کتابخانه عمومی آیت الله حائری کرفس، با اشاره به برنامه‌های اجرا شده در دهه فجر، برگزاری نشست کتاب‌خوان مدرسه‌ای و کتابخانه‌ای را یکی از این برنامه‌ها عنوان کرد و گفت: یک نشست کتاب‌خوان با همکاری دبیرستان دخترانه فاطمیه کرفس و یک نشست کتاب‌خوان کتابخانه‌ای در ایام دهه فجر برگزار گردید که دراین دو نشست 12 نفر به معرفی کتاب پرداختند.
وی جشن انقلاب را یکی دیگر از برنامه‌ها دانست و گفت: با همکاری دبیرستان دخترانه فاطمیه جشن انقلاب با برنامه‌هایی از قبیل سرود، شعرخوانی و مسابقه بر پا گردید.
مسئول کتابخانه عمومی آیت الله حائری، نقد کتاب "وقتی مهتاب گم شد" خاطرات علی خوش لفظ به قلم حمید حسام را یکی دیگر از برنامه‌ها دانست و همچنین اعلام کرد: مسابقه نقاشی با موضوع انقلاب اسلامی برگزار گردید و از برگزیدگان تقدیر به عمل آمد.
برجی، جمع‌خوانی کتاب را از دیگر برنامه‌های برگزار شده اعلام کرد و گفت: جمع‌خوانی کتاب "قلک شکسته" اثر محسن بغلانی، کتاب "پروانه‌های سرگردان " اثر: صادق کرمیار و هچنین جمع‌خوانی خطبه فدک از کتاب "روزهای فاطمه زهرا (سلام الله علیها)" و جمع‌خوانی و معرفی کتاب "زندگانی حضرت فاطمه زهرا (سلام الله علیها)"و "شهدای غریب" در بین هیئت بانوان حسینیه امام حسین(علیه السلام) روستای کرفس از دیگر برنامه‌هایی بود که در ایام دهه فجر اجرا شدند.
وی از اجرای طرح ترویج کتابخوانی در روستاهای کم جمعیت همجوار کتابخانه خبر داد و گفت: جهت ترویج امر کتابخوانی به روستای ناکین از روستاهای همجوار کتابخانه مراجعه کردیم و با برنامه‌هایی از قبیل معرفی کتاب، بلندخوانی کتاب، مسابقه نقاشی و ایجاد ایستگاه مطالعه در کلاس درس برای دانش آموزان اجرا شد.
مسئول کتابخانه عمومی آیت الله حائری، از برگزاری برنامه‌هایی از قبیل دیدار با خانواده معزز شهداء، برگزاری کارگاه آموزش خانواده، مسابقه تندخوانی، کلاس قصه‌گویی را از دیگر برنامه‌های این کتابخانه عنوان کرد.
برجی پایان بخش برنامه‌ها را شرکت در راهپیمایی 22 بهمن ماه اعلام کرد و گفت: اعضای کتابخانه از درب کتابخانه تا مسجد جامع روستا در راهپیمایی شرکت کردند.


[ دوشنبه 30 بهمن 1396 ] [ 02:40 ب.ظ ] [ آمنه برجی ] [ نظرات() ]

مجله اینترنتی دانستنی ها ، عکس عاشقانه جدید ، اس ام اس های عاشقانه