تبلیغات
کتابخانه عمومی آیت ا.. حائری روستای کرفس - مشارکت 45 هزار نفری در جشنواره کتابخوانی همدان یک حماسه عظیم فرهنگی بود

کتابخانه عمومی آیت ا.. حائری روستای کرفس

مشارکت 45 هزار نفری در جشنواره کتابخوانی همدان یک حماسه عظیم فرهنگی بود
 
 
به گزارش روابط عمومی اداره‌کل کتابخانه‌های عمومی استان همدان، سعید شاهرخی، معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار همدان، در آئین اختتامیه هشتمین جشنواره کتابخوانی رضوی استان همدان، اظهار داشت: یکی از افتخارات سرزمین ایران، حضور ارزشمند و بی‌بدیل امام همام علی بن موسی الرضا علیه السلام است که به کشور ما ارزش و افتخار داده است.
وی افزود: حضور امام همام و مهربانی‌ها مایه فخر و مباهات ایران و ایرانی‌ها بوده و حضورشان در زندگی ما به ویژه بعد از انقلاب و استقرار جمهوری اسلامی بسیار تأثیرگذار بوده است.
معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار همدان، تصریح کرد: تأثیر حضور این امام همام را در سیره و زندگی مردم می بینیم و همواره باید در تمامی شئونات زندگی نصب‌العین ما باشد.
وی بیان کرد: کتاب حاصل اندیشه اندیشمندان بزرگی است که داشته‌های خود را گردآوری کرده و اکنون به عنوان یک سرمایه بزرگ در دسترس ما قرار دارد.
شاهرخیبا اشاره به شکل‌گیری اقدامات امید بخش در راستای ترویج کتابخوانی در سطح کشور به مشارکت مردم در جشنواره کتابخوانی رضوی اشاره کرد و گفت: امسال بیش از ۴۵ هزار نفر در این جشنواره شرکت کرده‌اند در حالی که طی سال ۹۵ حدود ۴ هزار و ۹۷۱ نفر از مردم همدان و سال 96 نیز ۲۰ هزار نفر در این برنامه مشارکت داشتند.
معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار، افزایش 119 درصدی شرکت مردم در جشنواره کتابخوانی رضوی را افتخاری بی‌نظیر برای استان دانست و افزود: امیدواریم با همت همه‌جانبه این رقم به ضریب بسیار بالاتری گسترش پیدا کند.


[ دوشنبه 12 شهریور 1397 ] [ 12:05 ب.ظ ] [ آمنه برجی ] [ نظرات() ]

مجله اینترنتی دانستنی ها ، عکس عاشقانه جدید ، اس ام اس های عاشقانه